روزنامه اصولگرا: سفیر لهستان را اخراج کنید

برترین ها: روزنامه اصولگرای صبح نو در واکنش به اعلام برگزاری کنفرانس ضد ایرانی در ورشو با انتشار تصویری از سفیر لهستان خواستار اخراج وی از کشور شد.

طی روزهای گذشته «مایک پمپئو» وزیر خارجه آمریکا از برگزاری همایش بین‌المللی علیه ایران در ماه آینده میلادی به میزبانی کشورش خبر داد و گفته بود: در این نشست تعدادی از کشورها از سراسر جهان را گرد هم می آوریم.

وی در ادامه با طرح ادعای مضحک مدعی شد: کشورهای شرکت کننده در این مراسم بر صلح، ثبات و ازادی در خاورمیانه متمرکز خواهند بود. باید مطمئن شویم که ایران نفوذ بی ثبات کننده ای در منطقه نداشته باشد!

پس از اظهارات پمپئو، محمدجواد ظریف در صفحه توییتر خود در واکنش به اعلام برگزاری کنفرانس ضد ایرانی در لهستان نوشت: یادآوری به میزبان و شرکت‌کنندگان کنفرانس ضد ایرانی: کسانی که در آخرین نمایش ضد ایرانی توسط آمریکا شرکت کرده بودند، یا مرده‌اند، یا بی‌آبرو شده و یا به حاشیه رانده شده‌اند؛ و ایران قوی‌تر از همیشه است. دولت لهستان نمی‌تواند این ننگ را پاک کند: در حالی که ایران لهستانی‌ها را در جنگ جهانی دوم نجات داد، این کشور اکنون میزبان یک سیرک درمانده ضد ایرانی می‌شود.

در همین رابطه روزنامه اصولگرای صبح نو در صفحه نخست شماره امروز خود با انتشار تصویری از سفیر لهستان خواستار اخراج وی از کشور شد.

این روزنامه با تیتر درشت نوشت: «سفیر لهستان را اخراج کنید» و ادامه داد: برگزاری همایش ضدایرانی در ورشو برخورد قاطع دستگاه دیپلماسی ایران را می طلبد.

Leave A Reply

Your email address will not be published.